Stomatologické soupravy Diplomat

 • Diplomat model PRO
  Vaše stomatologická ordinace se promění z běžné na mimořádnou.
  Ostrý, moderní vzhled oceněných designérů. 50 možností barevných kombinací. Kompaktní rozměr, který se snadno vejde i do malých ordinací. Lak odolný proti UV záření a robustní materiály v kombinaci s inteligentní technologií obohatí a posunou vaši práci na jinou úroveň.
  podrobnosti
 • Diplomat Premium Line
 • Diplomat Adept DA370
  maximální komfort, ergonomie a technologie
  Díky revolučním technologickým řešením může stomatologická souprava Diplomat Adept DA370 (s horním vedením nástrojů) nabídnout skutečně exkluzivní péče - při preventivním vyšetření nebo při náročném stomatologickém zákroku. Technologická úroveň, ergonomie a progresivní design stomatologické soupravy Diplomat Adept DA370 jsou zárukou nejvyšší kvality, která posouvá stomatologickou praxi o několik evolučních kroků vpřed.
  podrobnosti
 • Diplomat Adept DA380
  maximální komfort, ergonomie a technologie
  Diplomat Adept DA380 je stacionární šesťnástrojová zubní souprava s možností osazení až šesti nástrojů na straně asistenta včetně intraorální kamery. Jde o novou koncepci stomatologické soupravy značky DIPLOMAT, která umožňuje vertikální pohyb křesla pomocí zdvihového mechanismu, integrovaného v plivátkový bloku. Křeslo poskytuje možnost nastavit a uložit až šest různých poloh pro čtyři různé uživatele. Pestrá škála barevného provedení stomatologické soupravy (keramická mísa, čalounění, určité komponenty soupravy) je k dispozici dle vzorníku.
  podrobnosti
 • Diplomat Consul DC350
  přizpůsobena individuálním požadavkům
  Stomatologická souprava Diplomat Consul DC350 se vyznačuje maximální variabilitou nástrojů podle požadavků lékaře.Tento typ stom.soupravy může být vybavený šesti nástroji na stolku lékaře a až pěti nástroji včetně odsávacího systému.Součástí stolku lékaře je také stolek s velkou odkládací nerezovou plochou.Dále je vybavený elektronickou regulací množství chladící vody na každý nástroj.
  podrobnosti
 • Diplomat Lux DL320
  přizpůsobena individuálním požadavkům
  Stomatologická souprava Diplomat Lux DL320 se vyznačuje maximální variabilitou nástrojů podle požadavků lékaře.Tento typ stom.soupravy může být vybavený šesti nástroji na stolku lékaře a až pěti nástroji včetně odsávacího systému.Součástí stolku lékaře je také stolek s velkou odkládací nerezovou plochou.Dále je vybavený elektronickou regulací množství chladící vody na každý nástroj.
  podrobnosti
 • Diplomat Comfort Line
 • Diplomat Adept DA270
  dostaňte se k vašim pacientům blíže
  Stomatologická souprava Diplomat Adept DA270 (s horním vedením nástrojů) je stacionární, při které je křeslo integrované do plivátkový bloku. Kreslová část je vybavena dvěma pohonnými jednotkami, které slouží ke zvedání křesla a naklápění opěradla zad. Pohyby křesla je možné ovládat z panelu lékaře, případně asistenta nebo prostřednictvím nožního ovladače. Zabudované ochranné prvky zvyšují bezpečnost lékaře a pacienta.
  podrobnosti
 • Diplomat Adept DA280
  dostaňte se k vašim pacientům blíže
  Stacionární souprava Diplomat Adept DA280 zajišťuje vysoký komfort a maximální ergonomii práce s pacientem. Nový pohonný systém křesla umožňuje dostatek prostoru při práci s pacientem a jeho nastavení do požadované polohy. Ze strany asistenta je možné vybavit soupravu dalšími pěti nástroji, případně kamerou jako dodatečným, šestým nástrojem. Vysoký komfort zajišťují i technologie jako elektropneumatické brzdění ramene stolku lékaře či elektricky otočná plivátková mísa.
  podrobnosti
 • Diplomat Consul DC310
  ideální spojení výhodné ceny a technických možností
  Stomatologická souprava Diplomat Consul DC310 (s horním vedením hadic) je vyhotovena v provedení nesená zubní souprava. Samotnou soupravu může nést křeslo DM20 nebo křeslo DE20 resp. DE20P. Pantografické rameno stolku lékaře je vybaveno mechanickou nebo pneumatickou brzdou, což umožňuje lékaři komfortní ovládání a nastavení do optimální pracovní polohy. Otočná plivátková mísa může být ovládána elektronicky ze stolku lékaře nebo panelu asistenta. Otočný panel asistenta je výškově nastavitelný pomocí Pantografické ramene. Ovládání funkcí ze strany asistenta je možné pomocí membránové klávesnice.
  podrobnosti
 • Diplomat Lux DL210
  ideální spojení výhodné ceny a technických možností
  Jedinečné konstrukční řešení umožňuje umístit energoblok do stomatologického křesla Diplomat DE20, DE20P a DM20. Provedení s křeslem DM20 a DE20P umožňuje přepínání nastavení poloh pro čtyř lékařů prostřednictvím šesti programů. V nabídce jsou dvě varianty řešení strany asistenta - s trojdržiakom na otočném rameni nebo s pantografickým ramenem s mechanickou nebo pneumatickou brzdou.
  podrobnosti
 • Diplomat Classic Line
 • Diplomat Adept DA170 New Model
  stacionární souprava nové generace
  Nový model stomatologické soupravy Diplomat Adept DA170 (s horním vedením hadic) umožňuje vertikální pohyb křesla pomocí zdvihového mechanismu integrovaného do plivátkový bloku. Nejnovější technologie pohybu křesla poskytuje maximální pohodlí během stomatologických zákroků jako pro stomatologa, tak i pro asistenta a pacienta. Originální konstrukční řešení a použité technologie v tomto typu soupravy zajišťují vysokou spolehlivost a variabilitu, čímž dokáží uspokojit i náročnější požadavky lékařů. Souprava je vybavena programovatelným křeslem s možností zapamatování až pěti programovatelných poloh pro dva různé uživatele a může být podle objednávky vybavena pevnou nebo otočnou plivátkový mísou.
  podrobnosti
 • Diplomat Adept DA130 New Model
  Diplomat Adept DA130 - stacionární souprava nové generace
  Stomatologická souprava DA130, při níž je křeslo integrované do plivátkový bloku, najde využití v každé oblasti stomatologie. Model nabízí vysokou univerzálnost, výborné technické parametry, snadnou údržbu a spolehlivost za výhodnou cenu. Inteligentní elektronika umožňuje integraci různé volitelného příslušenství přímo dle požadavků zákazníka. Jednoduchý účelný design soupravy si vystačí s minimálními požadavky na prostor v ambulanci a zajistí přirozený pohyb pro stomatologa a asistenta.
  podrobnosti
 • Diplomat Consul DC170
  funkčnost a jednoduchost
  Diplomat Consul DC170 (s horním vedením hadic) je nesena stomatologická souprava s možností osazení až pěti nástrojů na stolku lékaře a maximálně šesti nástrojů na straně asistenta. Jednoduchá a spolehlivá konstrukce s moderní a kompaktní elektronikou umožňuje provádět všechny standardní stomatologické výkony. Nízká hmotnost soupravy, jednoduchý servis a široký sortiment příslušenství jen doplňují řadu pozitivních vlastností produktů DIPLOMAT.
  podrobnosti
 • Diplomat Consul DC180
  funkčnost a jednoduchost
  Zubní souprava DC180 (se spodním vedením hadic) disponuje jednoduchou a spolehlivou konstrukcí. Moderní a kompaktní elektronika umožňuje provádět všechny standardní stomatologické výkony. Elektronika je přizpůsobena k připojení široké škály doplňkových nástrojů. Soupravy lze vybavit mechanickou regulací vody nezávisle pro každý nástroj.
  podrobnosti
 • Diplomat Consul DC170 Orthodontics
  Nesena stomatologická souprava Diplomat Consul DC170 Orthodontics je určena speciálně pro ortodontické nebo stomatochirurgický práce. U tohoto typu zubní soupravy třeba věnovat pozornost na ergonomické umístění ovládacího panelu, jakož i na velkou odkládací plochu nezbytnou pro odkládání nástrojů.
  podrobnosti
 • Diplomat Adept DA110A
  Stomatologická souprava DA110A je vylepšená verze modelu DA110. Dentální jednotka je navržena jako stacionární systém a může být vybavena až pěti nástroji na straně lékaře a to i v případě spodního nebo horního vedení nástrojů. Stolek lékaře je uchycen na otočném nebo pantografickém rameni. Všechny funkce stomatologické soupravy jsou ovládány klávesnicí ze stolku lékaře, případně nožním ovladačem. Standardem je odnímatelná, sterilizovatelná plivátková mísa. Na speciální objednávku může být stolek vybaven negatoskopem.
  podrobnosti
Update cookies preferences