Stomatologická křasla Diplomat

 • Dental Chair DM20
  Programovatelné křeslo DM20 má možnost naprogramování pěti poloh pro dva uživatele v třídě Classic a až šest programovatelných poloh pro čtyř uživatelů v třídě Comfort a Premium. Pracovní polohy křesla jsou od 390-795 mm ± 10 mm, energoblok je umístěn v křesle. Funkce blokování křesla při nájezdu na překážku a při vyjmutí funkce zajišťuje bezpečné používání výrobku. Nerezový mechanismus opěrky hlavy s 3D rotací - rotace opěrky hlavy v troj-rozměrném pohybu - poskytuje ideální pracovní polohu pro pacienta a stomatologa i během náročnějších zákroků. Možnost doinstalování pravé výklopné opěrky ruky. Křeslo DIPLOMAT DM20 nabízíme ve dvou variantách opěrky zad - úzká a široká.
  podrobnosti
 • Dental Chair DE20
  Křeslo DE 20 v základní verzi je s jednou programovatelnou pozicí (tzv. Nasadacia pozice). Pracovní polohy křesla jsou od 390-755 mm ± 10 mm, energobloku je umístěn v křesle. Funkce blokování křesla při nájezdu na překážku a při vyjmutí funkce zajišťuje bezpečné používání výrobku. Nerezový mechanismus opěrky hlavy s 2D pohybem nebo na speciální objednávku je možné křeslo vybavit s 3D opěrkou hlavy v troj-rozměrném pohybu. Křeslo DIPLOMAT DE20 nabízíme ve dvou variantách opěrky zad - úzká a široká.
  podrobnosti
 • Dental Chair DE20 Lift
  Stomatologické křeslo se zabudovaným postranním zdvihovým mechanismem. Křeslo poskytuje možnost nastavit přepínání poloh pro dva lékařů po pět programů. Nová koncepce křesla přináší dostatek volného místa pro nohy lékaře. Pracovní polohy od 390-795 mm ± 10 mm. Blokování křesla při nájezdu na překážku. Na speciální objednávku lze křeslo vybavit levou výklopnou opěrkou ruky a nerezovým mechanismem opěrky hlavy s kulovým kloubem. Dva typy opěrky zad a sedadla - úzké a široké. Křeslo DE20 Lift je ideální kombinovat s mobilní verzí stomatologické soupravy CART DL210 nebo DL320 se samostatným energobloků.
  podrobnosti
Update cookies preferences