Stomatologické soupravy Chirana Chesse

 • Chirana CHEESE 'E'ffective
  EFEKTIVNÍ řešení pro všechny! Spolehlivost, komfort, ergonomie! Stomatologická 4-6 nástrojová souprava CHIRANA CHEESE "E" ffective představuje optimální a efektivní řešení stomatologického pracoviště, které uspokojuje i ty nejnáročnější potřeby lékaře.
  podrobnosti
 • Chirana CHEESE 'L'ift
  Nový SIDE-LIFT koncept stacionární zubní soupravy vystihující nejnovější trendy ve stomatologii! Ergonomicky nejoptimálnější řešení! Stomatologická 5-nástrojová souprava CHIRANA CHEESE "L" ift, nové generace stomatologických souprav Chirana CHEESE, nabízí svým uživatelům široké možnosti výběru svého vybavení.
  podrobnosti
 • Chirana CHEESE Easy
  Buďte EASY a vyberte si nové řešení, se kterým ušetříte! Spolehlivost, jednoduchost, ergonomie! Stomatologická 5-nástrojová souprava CHIRANA CHEESE EASY, nové generace stomatologických souprav Chirana CHEESE, nabízí svým uživatelům široké možnosti výběru svého vybavení, při současném splnění i těch nejpřísnějších požadavků na ergonomii práce lékaře.
  podrobnosti
 • Chirana CHEESE UNI
  Nové univerzální řešení. Variabilita, ergonomie a spolehlivost. Chirana Cheese UNI je určena pro práci s ležícím pacientem v poloze "12". Nové technické řešení soupravy umožňuje její univerzálnost. Je konstruována pro práci lékaře praváka i leváka.
  podrobnosti
Update cookies preferences