Autoklávy Mocom

 • Mocom B Futura
  "Inteligentní" sterilizátor, který je nepostradatelným nástrojem k chirurgickým zákrokům. Pouze roky výzkumu a zkušeností mohou přinést tak výjimečný výsledek: výrobek, který je vysoce výkonný a přitom mimořádně uživatelsky přívětivý. K dispozici ve verzích 17, 22 a 28 litrů, všechny s identickými vnějšími rozměry.
  podrobnosti
 • Mocom B Classic
  Navržen tak, aby hlídaly a urychlily pracovní proces uživatele: intenzivní laboratorní testování součástí, špičkové materiály a vynikající praktičnost programu činí ze sterilizátoru B Classic ideální volbou pro ty, kteří potřebují snadné, bezpečné a spolehlivé sterilizační postupy. K dispozici jsou tři velikosti sterilizačních komor (17, 22 a 28 litrů), přičemž vnější rozměry zůstávají stejné pro všechny tři komory.
  podrobnosti
 • Mocom S Classic
  Sterilizátor S Classic byl navržen tak, aby poskytoval efektivní kombinaci špičkové technologie a vynikající jednoduchost použití. Výsledek pečlivého výzkumu materiálů, které zajišťují větší trvanlivost, pozorný design a rozsáhlé laboratorní testování komponentů, zajišťuje S Classic výjimečný výkon za rozhodně nízké náklady. K dispozici v provedeních 17 a 22 litrů.
  podrobnosti
 • Mocom Millseal+ Manual
  Millseal + je vysoce výkonná svařovačka obalů s inovativním designem a špičkovou technologií.
 • Mocom Millseal+ EVO
  Mimořádná harmonie svařovačky obalů Millseal + Evo vychází z jeho minimalistického designu a vynikající kompaktnosti. Co dělá takový přístroj tak vynikající, je jednoduchost použití a plně automatické řízení fáze přípravy. Po nastavení délky a počtu sáčků, které chcete připravit, stačí stisknout tlačítko "Program" pro zahájení procedury.
 • Mocom Millseal Rolling
  Ergonomický, lineární tepelný uzávěr, který zavádí nový přístup k utěsnění vaku v stomatologických ordinacích. Vynikající technologie poskytuje rychlý, účinný a automatický postup.
Update cookies preferences