Kompresory a odsávačky

 • Odsávačka DO 2.1
  Odsávačky EKOM řady DO 2.1 slouží k vytváření podtlaku pro potřeby zubolékářských zařízení. Jsou použitelné pro všechny typy souprav, které jsou vybaveny odsávacím blokem - držákem s hadicí a koncovkami a separátorem. Odsávačka se uvádí do činnosti ovládacím napětím (24V / 0,1A DC / AC), nebo jen připojením spínače při provedení "T".
  podrobnosti
 • Mobilní odsávací zařízení DO M
  Odsávačka bez skříňky
  Dentální odsávačka DO M je mobilní zařízení rozšiřující možnosti prováděných postupů lékaře. Zabezpečuje zvýšení ergonomie práce. Je vhodná ke stomatologickým soupravám, které nejsou vybaveny odsávacím zařízením a odlučovačem. Je určena pro potřeby stomatologické praxe k odsávání, odloučení a zachycení odpadu do vestavěné separační nádoby.
  podrobnosti
 • Kompresor DK50-10
  Kompresor 10l se základnou - pro jednu stomatologickou soupravu
  Bezolejový kompresor EKOM řady DK50-10 je zdrojem čistého, tlakového, bezolejového vzduchu určeného pro pohon zubolékářských přístrojů a zařízení. Svými parametry a velikostí vzdušníku 10 litrů je vhodný k napájení jedné stomatologické soupravy nebo zařízení v dentálních laboratořích. Vzduch produkovaný bezolejovým kompresorem vytváří vyšší stupeň hygieny a kvality práce zubního lékaře a nezatěžuje pracovní prostředí cizorodými látkami.
  podrobnosti
 • Kompresor DK50 PLUS
  Kompresor 25l - pro jednu stomatologickou soupravu
  Bezolejový kompresor EKOM řady DK50 PLUS je zdrojem čistého, tlakového, bezolejového vzduchu určeného pro pohon zubolékářských přístrojů a zařízení. Svými parametry a velikostí vzdušníku 25 litrů je vhodný k napájení jedné stomatologické soupravy nebo zařízení v dentálních laboratořích. Vzduch produkovaný bezolejovým kompresorem vytváří vyšší stupeň hygieny a kvality práce zubního lékaře a nezatěžuje pracovní prostředí cizorodými látkami.
  podrobnosti
 • DK50 2V
  Dvouválcový kompresor 25l - pro dvě stomatologické soupravy
  Bezolejový kompresor EKOM řady DK50 2V je zdrojem čistého, tlakového, bezolejového vzduchu určeného pro pohon zubolékářských přístrojů a zařízení. Svými parametry a velikostí vzdušníku 25 litrů je vhodný k napájení dvou stomatologických souprav nebo zařízení v dentálních laboratořích. Vzduch produkovaný bezolejovým kompresorem vytváří vyšší stupeň hygieny a kvality práce zubního lékaře a nezatěžuje pracovní prostředí cizorodými látkami.
  podrobnosti
 • DUO
  kompresor s odsávačkou v jednom
  Bezolejový kompresory EKOM s odsávačkou řady DUO je zdrojem čistého, tlakového, bezolejového vzduchu a zároveň zdrojem podtlaku pro zubolékařské přístroje a zařízení. Svými parametry a velikostí vzdušníku 25 litrů je vhodný k napájení jedné stomatologické soupravy.
  Vzduch produkovaný bezolejovým kompresorem vytváří vyšší stupeň hygieny a kvality práce zubního lékaře a nezatěžuje pracovní prostředí cizorodými látkami.
  podrobnosti
 • DUO 2V
  kompresor s odsávačkou v jednom
  Bezolejový kompresor EKOM s odsávačkou řady DUO 2V je zdrojem čistého, tlakového, bezolejového vzduchu a zároveň zdrojem podtlaku pro zubolékařské přístroje a zařízení. Svými parametry a velikostí vzdušníku 25 litrů je vhodný k napájení jedné nebo dvou stomatologických souprav, který je vybaven odsávacím blokem. Vzduch produkovaný bezolejovým kompresorem vytváří vyšší stupeň hygieny a kvality práce zubního lékaře a nezatěžuje pracovní prostředí cizorodými látkami.
  podrobnosti
 • DUO 2
  kompresor s odsávačkou v jednom
  Bezolejový kompresor EKOM s odsávačkou řady DUO 2 se dvěma odsávačkami je zdrojem čistého, tlakového, bezolejového vzduchu a zároveň zdrojem podtlaku pro zubolékařské přístroje a zařízení. Svými parametry a velikostí vzdušníku 25 litrů je vhodný k napájení dvou stomatologických souprav, který je vybaven odsávacím blokem. Vzduch produkovaný bezolejovým kompresorem vytváří vyšší stupeň hygieny a kvality práce zubního lékaře a nezatěžuje pracovní prostředí cizorodými látkami.
  podrobnosti
 • DK50 2V/50
  pro dvě stomatologické soupravy
  Bezolejový kompresor EKOM řady DK50 2V / 50 je zdrojem čistého, tlakového, bezolejového vzduchu určeného pro pohon zubolékařských přístrojů a zařízení. Svými parametry a velikostí vzdušníku 50 litrů je vhodný k napájení dvou stomatologických souprav nebo zařízení v dentálních laboratořích. Vzduch produkovaný bezolejovým kompresorem vytváří vyšší stupeň hygieny a kvality práce zubního lékaře a nezatěžuje pracovní prostředí cizorodými látkami.
  podrobnosti
 • DK50 2X2V/110
  pro čtyři stomatologické soupravy
  Bezolejový kompresor EKOM řady DK50 2x2V / 110 je zdrojem čistého, tlakového, bezolejového vzduchu určeného pro pohon zubolékařských přístrojů a zařízení. Svými parametry a velikostí vzdušníku 110 litrů je vhodný i pro napájení zařízení v dentálních laboratořích nebo několika zubolékařských souprav. Vzduch produkovaný bezolejovým kompresorem vytváří vyšší stupeň hygieny a kvality práce zubního lékaře a nezatěžuje pracovní prostředí cizorodými látkami. Mohou pracovat v trvalém provozu.
  podrobnosti
 • MEMBRÁNOVÝ SUŠIČ
  Membránové sušiče jsou určeni k sušení tlakového vzduchu bezolejových kompresorů. Před vysoušeč je předražený filtr a mikrofiltr, které zachycují prachové částice a kondenzát.
  podrobnosti
 • KJF - Kondenzační FILTRAČNÍ JEDNOTKY
  Kondenzační filtrační jednotky
  KJF-1 a KJF-2 jsou určeny pro částečné odloučení vlhkosti a filtrování nečistot tlakového vzduchu bezolejových kompresorů používaných k napájení zubolékařských souprav a přístrojů v dentální praxi.
  podrobnosti
 • DS1
  Tlumič hluku bez filtru
  Tlumič hluku bez filtru sníží hlučnost výrobku při činnosti odsávačky až o 4 dB. Tlumič hluku je vhodné použít při řešeních, když je vyústění výfuku z odsávačky mimo místnosti.
 • DS2
  Tlumič hluku na stěnu
  Tlumič hluku na stěnu sníží hlučnost výrobku při činnosti odsávačky až o 4 dB.Tlmič hluku bez filtru je vhodné použít při řešeních, když je vyústění výfuku z odsávačky mimo miestnosti.Tlmič hluku s filtrem je doplněn o bakteriologický filtr a tím je vhodný pro instalaci přímo v ordinaci.
 • DS3
  Tlumič hluku s filtrem
  Tlumič hluku s filtrem sníží hlučnost výrobku při činnosti odsávačky až o 4 dB. Tlumič hluku s filtrem je doplněn o bakteriologický filtr a tím je vhodný pro instalaci přímo v ordinaci.
 • DS4, DS5
  Tlumič hluku s filtrem
  Tlumič hluku s filtrem sníží hlučnost výrobku při činnosti odsávačky až o 4 dB. Tlumič hluku s filtrem je doplněn o bakteriologický filtr a tím je vhodný pro instalaci přímo v ordinaci.
 • DS6, DS7
  Tlumič hluku bez filtru
  Tlumič hluku bez filtru sníží hlučnost výrobku při činnosti odsávačky až o 4 dB. Tlumič hluku je vhodné použít při řešeních, když je vyústění výfuku z odsávačky mimo místnosti.
Update cookies preferences