Diplomat model PRO

Vaše stomatologická ordinace se promění z běžné na mimořádnou.

Ostrý, moderní vzhled oceněných designérů. 50 možností barevných kombinací. Kompaktní rozměr, který se snadno vejde i do malých ordinací. Lak odolný proti UV záření a robustní materiály v kombinaci s inteligentní technologií obohatí a posunou vaši práci na jinou úroveň.

Ergonomický design pro optimální umístění pacienta.
Model Pro disponuje neuvěřitelně pokročilými ergonomickými funkcemi. Například synchronizovaný pohyb sedáku a opěradla umožňuje pacientovi, aby se během celého ošetření cítil uvolněně. Zajišťuje také optimální pracovní polohy.
Prvky pro zubaře a asistenta, včetně stolků, jsou vždy ve správné poloze, aby dosáhly perfektní dostupnosti jakéhokoli nástroje pro pohodlnou práci. 3D opěrka hlavy s manuálním nebo pneumatickým nastavením, kloubové a sklopné područky, multifunkční, programovatelný nožní ovladač.
Vítejte v ergonomickém světě Diplomat Dental.

Konvertibilita je druhé jméno modelu PRO.
Za několik sekund můžete přesunout soupravu zleva doprava. Snadné, rychlé, bez nářadí a dalších dílů. Vhodné pro praváky i leváky.
Moderní mistrovské dílo.
Symetrický design, pokročilé a praktické funkce.

Pro pohodlí pacientů a efektivní použití obsahuje Model Pro pohyblivou plivátkovou mísu s optimálním otočením o 120 stupňů k pacientovi a ven. Otáčení plivátkové mísy, plnění kelímku a oplachování mísí lze snadno ovládat prostřednictvím rozhraní soupravy. Kromě toho může držák nápojů obsahovat 2 senzory, které indikují přítomnost pohárku a hladinu vody. Systém lahví na vodu o velikosti 1,3 L je standardně nedílnou součástí každé soupravy. Centrální spínač přívodu vody lze upravit také na vyžádání. Odnímatelné plivátková mísa s hladkým povrchem se snadno čistí a dezinfikuje.

Update cookies preferences